Opr. Dr. Mehmet AltıntaşGenel Cerrahi Uzmanı

Dr. Mehmet Altıntaş
Uzmanlık Alanları
  • Laparoskopik Total Ekstraperitoneal Kasık Fıtığı Onarımı-TEP
  • Cerrahi Onkoloji
  • Endokrin Cerrahisi
  • Meme Cerrahisi
  • Tiroid Cerrahisi
Eğitim Bilgileri
  • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi
  • Dr.Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2.Genel Cerrahi Kliniği

Op. Dr. Mehmet Altıntaş 1973 yılında Malatya’da doğmuştur. Bursa Erkek Lisesi 1990 mezunudur. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni tamamladıktan sonra 1997 yılında Ağrı İli, Doğubayazıt İlçesi, Karabulak Köyünde hekimlik mesleğine başlamıştır. Daha sonra Eylül-1998 TUS sınavı ile İstanbul Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Genel Cerrahi ihtisasına başlamış ve Ocak 2003 de uzman doktor olarak görev almıştır. Mecburi Hizmet kurası ile Tunceli ilinde o dönemde tek Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalışmıştır. Bu dönemden sonra Askerlik hizmetini Gökçeada Komando Alayında tamamlamıştır. 2005 yılında uzman olarak İstanbul Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi bölümünde görev aldıktan sonra, tekrar İstanbul Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2.Genel Cerrahi Kliniğinde çalışmalarına devam etmiştir 2011 yılında Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne tayin olmuş ve 1 yıl bu hastanede görev almıştır. Nisan 2012 – Ağustos 2017 tarihlerinde İstanbul Central Hospital‘ de çalışmıştır. Ağustos 2017 tarihi itibariyle kendi muayenehanesinde sizlere hizmet vermektedir. Özel ilgilendiği alan Laparoskopi ve fıtık cerrahisidir.

iletişim bilgileri

0505 266 46 36
Kozyatağı Mh. Şemsettin Günaltay Cad. Orkide Apt. No:58 K:4 D:7 Kadıköy/İstanbul

sosyal ağlar

İletişim Formu

Formu tamamlayarak Opr. Dr. Mehmet Altıntaş ile iletişime geçebilirsiniz.

Yardımcı olmamızı ister misiniz?

Fıtık ameliyatı hakkında öğrenmek istediğiniz fiyat ve ameliyat öncesi sonrası bilgiler ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Merhabalar, 5 yıl önce apandisit ve bağırsak ameliyatı geçirdim. Ameliyat sonucunda karın bölgemde fıtık meydana geldi. Fakat 2 hafta önce safra kesesi ameliyatı için hastaneye gittiğimde Opr. Dr. Mehmet Mustafa Altıntaş benimle ilgilendi. Mehmet Bey yapılan tetkikler sonucunda safra kesesi ameliyatında fıtığı da halletmemiz gerektiğini söyledi. Operasyon çok başarılı geçti ve fıtığımdan kurtularak yaşam kalitem yükseldi.

profile-image
H.Gür

Sağlığınız için doğru teşhis önemlidir! Fıtık ile ilgili sorularınız için iletişime geçiniz.